top of page

Acerca de

080.jpg

KUP GOTOWY APARTAMENT POD KLUCZ

Prezentujemy Państwu wyjątkową i ograniczoną ofertę apartamentów w prestiżowym, butikowym obiekcie hotelowym o standardzie 4 gwiazdek. Obiekt wyposażony jest w autorską restaurację, kompleks spa i wellness z basenem oraz siłownią, mini przedszkole i rozbudowane zaplecze biznesowo-konferencyjne. Znajduje się zaledwie 200 metrów od Kolei Gondolowej w malowniczym górskim uzdrowisku Świeradów-Zdrój, co gwarantuje niezapomniane widoki. Doskonała obsługa i sprawdzona formuła inwestycyjna stanowią gwarancję wyjątkowości tej propozycji.

 

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe, objęte pięcioletnią umową najmu z opcją przedłużenia. Rozliczenia są dokonywane kwartalnie z podziałem przychodów netto w stosunku 50/50. Zarządzane przez Aparthotel Flinski, co zapewnia najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo inwestycji.

Dodatkowo, oferta obejmuje system "Second Home", umożliwiający właścicielom korzystanie z apartamentów bez ograniczeń. Do każdego lokalu przynależy obowiązkowe miejsce parkingowe. Nieruchomości są sprzedawane w pełnej własności z osobną księgą wieczystą.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.fliński.pl oraz zapoznania się z opiniami na portalu Booking.

330714825.jpg

Lokalizacja: Świeradów-Zdrój, ul. Zakopiańska
Cena: 770 640,00 PLN
Powierzchnia całkowita: 40,56 m²
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1

Szczegóły apartamentu:

  • Aneks kuchenny

  • Łazienka

  • Taras o powierzchni 41m2

  • Pełne wyposażenie

Zrzut ekranu 2024-04-21 o 16.22.25.png

Sprzedaż + 48 697 681 231

Formularz kontaktowy - będziemy cię informować. 

Dziękujemy za wiadomość!
bottom of page